Cicero Zorggroep zoekt een
Vaste nachtdienst – zorgcentrum Ave Maria (Geulle, 16-21 uur per week)
Dienstverband
16-21 uur
Opleidingsniveau
MBO niveau 2Standplaats
GeulleWerkvelden
OuderenzorgZorgcentrum Ave Maria in Geulle is op zoek naar een zorgprofessional voor de vaste nachtdienst. In de nacht ben jij een onmisbare kracht voor onze bewoners en zorg je ervoor dat alles op rolletjes loopt. Daarbij kan de vaste nachtdienst perfect zijn voor je werk-privébalans. Enthousiast geworden? Solliciteer dan snel!
Wat ga je doen?
Als helpende plus, verzorgende IG of verpleegkundige in de nachtdienst ben jij ontzettend belangrijk voor onze bewoners. Je speelt namelijk een grote rol in het zorgen voor een rustige en veilige nacht. Je biedt de nodige begeleiding en verzorging en je zorgt ervoor dat de bewoners hun welverdiende nachtrust krijgen. Hoewel je deel uitmaakt van een multidisciplinair team, werk je in de nachtdiensten voornamelijk zelfstandig. Het is dan ook belangrijk goed alleen kunt werken.
Om de feeling met het team en alle voorkomende werkzaamheden te behouden, draai je incidenteel een dagdienst. Dit gaat natuurlijk in goed onderling overleg.
Wat bieden wij jou?
- Een contract voor onbepaalde tijd.
- Een aantrekkelijk salaris op basis van je opleidingsniveau en relevante ervaringsjaren:
- - als helpende Plus word je ingeschaald in functiegroep 30 (minimaal € 2.414,72 bruto per maand en maximaal € 3.088,94 bruto per maand op basis van 36 uur per week).
- - als verzorgende IG word je ingeschaald in functiegroep 40 (minimaal € 2.770,33 bruto per maand en maximaal € 3.590,14 bruto per maand op basis van 36 uur per week).
- - als verpleegkundige wordt je ingeschaald in functiegroep 45 (minimaal € 2.933,27 bruto per maand en maximaal € 3.944,48 bruto per maand op basis van 36 uur per week).
- Uiteraard heb je daarnaast recht op de onregelmatigheidstoeslag die geldt in de nachtdienst.
- Vakantiegeld (8%) en vaste eindejaarsuitkering (13e maand).
- Korting op je sportschool-abonnement en zorgverzekering.
- Een 'regeling voordelen medewerkers' waarmee je aantrekkelijke korting krijgt op grote aankopen (telefoon, laptop, e-bike).
- Het volgen van verschillende cursussen en opleidingen behoort tot de ontwikkelmogelijkheden.
- De mogelijkheid om extra verlof te kopen.
- Leuke collega’s, een warm welkom en ontzettend dankbare bewoners.
Voor het overige zijn de arbeidsvoorwaarden conform de cao VVT van toepassing.
Wat vragen wij van jou?
- Je beschikt over een afgeronde opleiding tot helpende plus, verzorgende IG of verpleegkundige.
- Je kunt goed zelfstandig werken, maar weet ook op de juiste momenten hulp in te schakelen. Het zorgen voor een volledige overdracht richting collega’s is voor jou vanzelfsprekend.
- Je handelt adequaat bij calamiteiten.
- Je bent in de nachtelijke uren op je best.
Waar kom je te werken?
Cicero Zorggroep is een toonaangevende en vernieuwende Zuid-Limburgse ondernemer, die ouderen en mensen met een beperking ondersteunt om hun leven op een zinvolle en zo zelfstandig mogelijke manier vorm en inhoud te geven.
Cicero Zorggroep levert cliëntgerichte, kwalitatief hoogstaande intra-, semi-, en extramurale zorg en diensten aan zo’n 3.500 cliënten, vanuit diverse zorglocaties in Zuid-Limburg. De 2.500 medewerkers en 700 vrijwilligers zijn aanspreekbaar op de kernwaarden: vriendelijk, vertrouwd en vakkundig.
Zorgcentrum Ave Maria
Zorgcentrum Ave Maria in Geulle is een zorgcentrum met een warme en huiselijke sfeer. Het zorgcentrum beschikt over de modernste hulpmiddelen en zorgtechnologie waardoor we zorg van hoge kwaliteit kunnen leveren. De binding met de lokale gemeenschap is groot. Het zorgcentrum kent vier afdelingen: Op de afdelingen Gaol Onger en ’t Steegske wonen bewoners die psychogeriatrische en somatische zorg nodig hebben. Gaol Baove is een somatische afdeling en op afdeling Kleibrook wonen bewoners met een psychogeriatrische aandoening.
Direct solliciteren?
Klik op de button 'Solliciteer direct' en vul het sollicitatieformulier in! We nemen binnen 3 werkdagen contact met je op.