Land van Horne zoekt een
Opleiding tot MBO-Verpleegkundige (BBL verkort traject) in 2 jaar
Dienstverband
Opleidingsniveau
MBO niveau 4Standplaats
WeertWerkvelden
OuderenzorgTijdens deze BBL‑opleiding leer je alles wat je nodig hebt — in de praktijk, samen met collega’s die je begeleiden, en op school waar je de theorie en vaardigheden verder ontwikkelt.
Hoe jouw werkdag eruit kan zien
Je begint je werkdag met een overdracht. Daarna loop je naar een cliënt die zich de laatste dagen niet helemaal fit voelt. Je merkt meteen dat zijn ademhaling sneller is dan normaal. Terwijl je rustig met hem praat, meet je zijn saturatie en bloeddruk. Je besluit om de arts in te schakelen. Later die ochtend help je een andere cliënt met complexe wondzorg. Je legt uit wat je doet, waarom het belangrijk is en je merkt dat ze zich steeds meer op haar gemak voelt. Aan het einde van de dag heb je niet alleen verpleegtechnische handelingen uitgevoerd, maar ook vertrouwen gegeven, situaties ingeschat en écht het verschil gemaakt. Daarnaast ben je ook medeverantwoordelijk voor de coördinatie en borging van de kwaliteit van zorg binnen jouw team.
Naast je werk in de zorg ga je 1 dag in de week naar school. In de ochtend bespreek je samen met jouw docent de theorie en werk je individueel of in groepjes aan opdrachten. In de middag ga je naar het praktijklokaal hier oefen je met: bloedprikken, katheteriseren, complexe wondzorg, klinisch beredeneren.
Wil je een goede indruk van wat je kunt verwachten van de opleiding?
Lees dan hier het enthousiaste verhaal van Lois van de Ven, zij heeft in 2022 haar diploma Verzorgende IG en vervolgens de BBL-opleiding tot Verpleegkundige succesvol afgerond en is nog steeds met veel plezier werkzaam als Verpleegkundige.
Past dit bij jou? Stuur ons je motivatie en cv dan bekijken wij of je ook bij ons past.
Goed om te weten is dat je minimaal beschikt over het MBO Verzorgende IG diploma èn dat je maximaal 30 kilometer bij ons vandaan woont.
Hoe nu verder?
En niet geheel onbelangrijk: wij betalen je opleiding en je ontvangt een mooi salaris in FWG schaal 45 (CAO VVT). Start je net in de zorg? Dan start je met het salaris: € 2.981,98 bruto per maand voor 36 uur. Heb je relevantie werkervaring, en diploma, dan stemmen we je salaris af op jouw ervaring, met een bruto maandsalaris tussen € 3.157,37 en € 4.245,84 voor 36 uur gemiddeld per week. Je hoeft zelf alleen nog maar voor een laptop te zorgen.
Heb je nog vragen: bel of mail ons gerust! We zijn bereikbaar via T. 088 987 84 63 of via M. opleidingen@landvanhorne.nl
Daarnaast willen wij je uitnodigen voor onze koffiemomenten op dinsdag 10 maart en dinsdag 14 april van 15.30 – 16.30 uur. Dit is een gelegenheid om geheel vrijblijvend op de koffie te komen en alles te weten te komen over onze BBL-opleidingen.
Het adres is Werthaboulevard 3 in Weert. Kom je met de auto, houd dan Beekpoort 4 aan i.v.m. parkeergelegenheden.
Het is fijn als je er om 15.30 uur kunt zijn.