Sevagram zoekt een
BIJBAAN - Facilitair medewerker - locatie Tobias in Heerlen
Dienstverband
4 uur per week
Opleidingsniveau
VMBOStandplaats
HeerlenWerkvelden
OuderenzorgWil jij een bijbaan vol afwisseling, waarbij je waardevolle ervaring op kunt doen en écht van betekenis kunt zijn!? En ben je op zoek naar een fijn baantje naast je studie? Dan zit je bij Sevagram goed!
Het gaat om de zaterdag of de zondag. Twee weekenden per maand en eventueel meerwerk tijdens schoolvakanties.
Op welke locatie in Zuid-Limburg van Sevagram ga je aan de slag?
Als facilitair medewerker kom je te werken binnen locatie Tobias in Heerlen. Hier wonen bewoners met dementie. Je komt hier terecht in een team mét ervaren collega’s die veel expertise op het gebied van facilitair in huis hebben.
Jouw koers. Faciliteren zit in jouw bloed; het beste in jou komt boven wanneer je anderen kunt helpen en er voor kunt zorgen dat alles op rolletjes loopt. Het betreft een functie die enerzijds gericht is op het in ontvangst nemen, controleren, sorteren en transporteren van alle binnenkomende goederen alsmede zorgdragen voor bestellingen en de verzending van uitgaande goederen.
Zonnetje in huis. Je bent van vele markten thuis, stressbestendig en gastvrij. Met jouw goede humeur en gevoel voor humor weet je collega’s en bewoners binnen de locatie Tobias te ondersteunen en een warm gevoel te geven. Met jouw talenten help jij jouw collega’s uit de brand en zorg je er voor dat zij kunnen doen waar zij goed in zijn.
Hart voor de zorg. Ook voor onze bewoners sta je klaar en zet je al je vaardigheden in. Je geeft op jouw eigen unieke wijze invulling aan de logistieke processen. Taken die daarbij horen: Het maken van bestellingen, ervoor zorgen dat geleverde producten op de juiste plaats van bestemming komen, het bijhouden van voorraden, zorg dragen voor de netheid van onze ruimtes en waar nodig contact opnemen met externe leveranciers.
Welk salaris verdien je als facilitair medewerker bij Sevagram?
Bij ons ben je verzekerd van een goed salaris en fijne secundaire arbeidsvoorwaarden volgens cao VVT.
- Een mooi salaris van minimaal €15,43 bruto per uur;
- Ook bouw je alvast wat pensioen op, krijg je toeslagen wanneer je onregelmatig werk en vele andere coole extra’s zoals een eindejaarsbonus en de mogelijkheid om met korting veel toffe dingen te kopen zoals een nieuwe tablet!;
- Een baantje voor 4 uur op contract met de mogelijkheid om meer uren te werken in vakanties;
- Een toffe bijbaan waar jij veel leert, waardevolle werkervaring opdoet en écht van betekenis bent voor je collega's, bewoners en hun familie.
Overige arbeidsvoorwaarden conform Cao Verpleeg-, Verzorgingshuizen, Thuiszorg en Jeugdgezondheidszorg (VVT)
Wil jij solliciteren op deze vacature bij Tobias in Heerlen?
Wil jij als facilitair medewerker hét verschil maken voor onze bewoners op locatie Tobias in Heerlen? Dan nodigen we je uit te solliciteren via de sollicitatieknop!
Heb je eerst wat vragen? Of wil je misschien eerst nog wat meer informatie? Ramona van Aert (06 18 35 32 45), Medewerker Recruitment, vertelt je graag meer!