Daelzicht zoekt een
Medewerker begeleiding dagbesteding ‘Creatief’
Dienstverband
20 uur per week
Opleidingsniveau
MBO niveau 3Standplaats
HeelWerkvelden
GehandicaptenzorgZo ziet jouw baan eruit
In deze functie ondersteun je de cliënt van opstaan en douchen tot eten en (mee) naar de dagbesteding gaan. Je werkt altijd samen met een collega, dus je hebt altijd iemand met wie je kunt overleggen en samen kunt optrekken. We staan voor elkaar klaar als het eens nodig is. Jij zorgt er samen met je collega’s voor dat de cliënten de best mogelijke kwaliteit van leven hebben en zij zo gelukkig mogelijk zijn. Je werkt op 2 doordeweekse dagen overwegend overdag op de dagbesteding ‘Creatief”. Om het weekend is er ook inzet in de reguliere begeleiding.
Zijn we een match?
Jij bent
- een zorgprofessional met minimaal een mbo-3 diploma in de richting van zorg en welzijn, zoals Verzorgende IG, SPW of MMZ.
- in je element als je bij kunt dragen aan het levensgeluk van mensen met een verstandelijke beperking, autisme, psychiatrische problematiek en bijkomende gedragsproblematiek.
- evenwichtig en positief ingesteld vanuit een krachtige persoonlijkheid en een creatief talent. Je weet, waar nodig, grenzen te stellen.
Arbeidsvoorwaarden
Wij bieden
- een fijne werkplek in een stabiel en ervaren team.
- een salaris tussen € 2.836,- en € 3.825 – bruto per maand op basis van FWG 40 (CAO gehandicaptenzorg) op basis van de functie medewerker begeleiding B.
- direct een vast dienstverband voor 20 uur per week in de functie van medewerker begeleiding B. Afhankelijk van jouw wensen kunnen in overleg meer uren gewerkt worden in de reguliere diensten (niet dagbesteding)
- volop ontwikkelingsmogelijkheden.
Waar ga je werken?
Anjerhof 4
Onze cliënten op Anjerhof 4 zijn stuk voor stuk bijzondere mensen met hun eigen (gedrags-) specifieke behoeften en aansturing. Hun zorgvragen zijn zeer divers en gecombineerd met gedragsproblematiek, waarbij te denken is aan (een combinatie van) autisme en psychische gedragsproblematiek. De cliënten zijn ernstig tot matig verstandelijk beperkt.
Anjerhof 4 is een gekoppelde woning op ons moderne terrein in Heel. Hier wonen 10 cliënten, zowel mannen als vrouwen, die in leeftijd variëren tussen de 30 en 60 jaar. Wij werken volgens de visie “gespreide rust, gezamenlijke kracht” In een kleine groep bieden we cliënten de rust, nabijheid en persoonlijke aandacht die de cliënt nodig heeft. Daarbij is de balans tussen activiteiten en rust, participeren binnen en buiten Daelzicht en autonomie en het stellen van kaders belangrijk om onze cliënten een zo normaal mogelijk gezond en prettig leven te leiden
Dagbesteding Creatief
Enkele cliënten van Anjerhof 4 gaan mee naar dagbesteding Creatief. De andere cliënten komen vanuit andere woongroepen werken bij Creatief. Wij geven structuur aan de cliënten door ze in de ochtend industrieel werk aan te bieden. In de middag staat alles in het teken van Creatief zijn. Wij bieden ze verschillende activiteiten aan, waarbij gelet wordt op de individuele doelen. Je bedenkt en begeleid verschillende activiteiten, waaronder schilderen, in de moestuin werken, wandelen en zwemmen. Hiernaast lunch je gezamenlijk met cliënten. Je draagt bij aan een zinnige dagbesteding voor de cliënten.
Wil je meer informatie?
Enthousiast geworden over deze vacature en wil je meer informatie? Dan kun je terecht bij Manager Zorg, Toni Kroon via 0629455126.